رویای شما ، ساخت دست ما

کارخانه مبل آوجی در سال 1392 فعالیت خود را با هدف تولید انواع مبل آغاز نموده است . این شرکت معتقد است ، با بر آورده نمودن خواسته های مشتری و توجه به خواسته های نهان ، میتوان به کیفیتی پایدار دست پیدا نمود و آن میسر نخواهد شد مگر با نگرش و تفکر سیستمی همراه با ایجاد فضایی پویا و خلاق با محوریت کرامت انسانی .

کارخانه آوجی

ما یک برند عالی هستیم

ارزش های ما کار تیمی ، تحویل به موقع ، کیفیت تضمین شده ، قیمت مناسب با توجه به مواد اولیه استفاده شده و به روز بودن مدل های مبلمان راحتی و حفظ ارزش های مشتری میباشد.این شرکت با در اختیار داشتن تکنولوژی و تلاش در کسب دانش شغلی،با این آرمان که نه تنها عنوان بهترین در کشور را به خود اختصاص دهد ، بلکه مصمم است در بازارهای خارج از کشور نیز جایگاهی مورد قبول را بدست آورد.

خط تولید و استاندارد های کارخانه

خط تولید این کارخانه متشکل از افراد مجرب در زمینه مبلمان میباشد که با یک هدف معین در تلاش هستند تا یک کیفیت تضمین شده را برای مشتریان خود به عمل آورندو در این مسیر اعداف ذیل را همراه با اندازه گیری و بهبود مستمر جزو لایه های این سیستم میدانند .

  1. کسب رضایت مشتریان در سه عامل کیفیت ، زمان ، قیمت ،
  2. ارتقای سطح کیفی محصولات از طریق آموزش و استقرار نظام انگیزشی در کلیه سطوح سازمانی
  3. کاهش مستمر زمان توقفات ، دوباره کاری و ضایعات در دو بخش طراحی و تولید
  4. حفظ سلامتی و نشاط کاری پرسنل به عنوان سرمایه ارزشمند سازمان با رعایت اصول ایمنی و بهداشت شغلی
  5. کمک به حفظ و ارتقای سلامت محیط زیست با رعایت اصول و قوانین و الزامات زیست محیط

 

خط تولید آوجی

این شرکت با اعتقاد به اینکه طراحی ، استقرار ، اجرا ، نگهداری و بهبود مستمر نظام مدیریت کیفیت مسئولیتی است که بر عهده تک تک کارکنان در هر رده سازمانی میباشد ، لذا همواره مدیریت عامل به عنوان بالاترین مقام اجرایی سازمان ، پایبندی خود را به این نظام اعلام میدارد که در همین راستا فردی را با مسئولیتهای معین و اختیارات لازم به عنوان نماینده خود به منظور حصول اطمنینا از برپایی ، اجرا ، حفظ و بهبود سیستم تعین می نماید.